Usługi marketingowe

Specjalizujemy się w prowadzeniu działań marketingowych dla lokali gastronomicznych. Zajmujemy się obsługą mediów społecznościowych, łącznie z reklamą płatną w tych kanałach, a także tworzeniem stron WWW. Prowadzimy kompletne i spersonalizowane szkolenia, dostosowane pod konkretny lokal.

  • Obsługa Social Mediów
  • Reklamy sponsorowane
  • Tworzenie stron www
  • Spersonalizowane szkolenia
Obsługa Social Media

Jeżeli nie masz pomysłu jak prowadzić kanały w mediach społecznościowych, nie widzisz rezultatów swoich działań lub po prostu nie masz na to czasu, to trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce. Pomagamy lokalom gastronomicznym w poprawie efektywności ich działań marketingowych opierając się na naszym doświadczeniu w tej branży.

Nie jesteśmy jednak klasyczną agencją marketingową. Chcemy spędzić z Tobą dużo czasu, poznać Twoje cele i potrzeby, a przy prowadzeniu profili społecznościowych ściśle z Tobą współpracować – bo kto zna i czuje lepiej Twój lokal, niż Ty sam? Jesteśmy w stanie pomóc, lecz sami niewiele zdziałamy 🙂

Na ten moment zajmujemy się prowadzeniem profili na Facebooku oraz na Instagramie. Możemy obsłużyć oba te kanały, lub zająć się tylko jednym z nich.

Reklamy sponsorowane

Zarówno Facebook, jak i Instagram są kanałami, które mogą przynieść solidne efekty, lecz w obecnych czasach jest o to coraz trudniej. Zasięgi organiczne spadają, a rozwiązaniem tego problemu jest wdrożenie płatnych kampanii reklamowych.

Nie obawiaj się – wbrew pozorom nie jest to drogie. Specjalizujemy się w optymalizacji reklam, tak aby były one tanie, a przy tym maksymalnie efektywne. Facebook zbiera dokładne informacje na temat użytkowników, takie jak płeć, wiek, wykształcenie czy zainteresowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów.

Przekonaj się sam, jak skuteczne jest to narzędzie. Każdego dnia monitorujemy efekty swoich działań i przekazujemy je Tobie, tak aby Twój lokal miał nad nimi pełną kontrolę.

Strony WWW

Wciąż nie ma lepszej wizytówki niż strona internetowa, na której można zawrzeć wszelkie potrzebne informacje dla klientów Twojego lokalu.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron WWW – są one nowoczesne, responsywne i oparte na inteligentnych rozwiązaniach. Spoglądamy oczami klientów i wiemy, czego oczekują, wchodząc na strony internetowe lokali gastronomicznych.

Strony oparte są na prostym systemie zarządzania treścią, dzięki czemu można ją aktualizować bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. Jeżeli jednak potrzebujesz naszego wsparcia nie tylko podczas tworzenia strony, to możesz liczyć na stałą współpracę i bezpośredni kontakt.

Spersonalizowane szkolenia

Jeżeli nie interesuje Ciebie stała współpraca, to posiadamy inne, lecz równie ciekawe rozwiązanie. Chcemy zaoferować Tobie w pełni spersonalizowane i kompleksowe szkolenie marketingowe przygotowane specjalnie pod Twoją firmę. Przed spotkaniem przeanalizujemy Twoją sytuacje i wdrażane do tej pory działania marketingowe, a następnie powiemy o tym co i jak możesz poprawić. Nauczymy Ciebie podstaw zagadnień marketingowych tak, aby Twoja firma mogła prowadzić je samodzielnie i z pożądanym skutkiem.

Jesteśmy przeciwnikami grupowych szkoleń, na których wiedza przekazywana jest ogólnikowo, a prowadzący nie skupia się na sytuacji danego lokalu, lecz co najwyżej na całej branży. My chcemy usiąść z Tobą i/lub Twoim zespołem, porozmawiać i pokazać Tobie jak efektywnie prowadzić działania nie firmy, lecz konkretnie Twojego lokalu.

Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych usług zgłoś się do Karola, a on przedstawi Tobie wszystkie szczegóły i odpowie na każde pytanie.

karol-293x300
Karol Siódmiak
+ 48 696 425 277
Zaufali nam
… i ponad 100 lokali gastronomicznych!