Od 10 lat dostarczamy szeroko pojętą rozrywkę intelektualną dla lokali gastronomicznych, pubów, firm oraz osób prywatnych.

Naszym najbardziej znanym produktem jest PubQuiz – rozgrywka pomiędzy gośćmi w lokalu, polegająca na drużynowym odpowiadaniu na pytania z różnych kategorii wiedzowych.

Skontaktuj się z nami

Nasza historia

Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku od próbnego Quizu w jednym z bydgoskich lokali. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem i aprobatą uczestników. Nasze rozgrywki postanowiliśmy prowadzić regularnie oraz, po pewnym czasie, rozszerzyć działalność na inne miasta. W 2011 uzyskaliśmy pozytywną interpretację Ministerstwa Finansów dotyczącą konkursów wiedzowych, co pozwoliło nam na urozmaicenie nagród dla uczestników Quizu. Już w 2012 roku staliśmy się największym dostawcą rozrywki do lokali w Polsce. W ciągu kolejnych lat otrzymaliśmy wiele dotacji rozwijających naszą działalność, między innymi „Voucher Badawczy” oraz „Bon na innowacje”. W 2015 łączna pula nagród wygranych w naszych Quizach przekroczyła 1 000 000 zł.

W chwili obecnej współpracujemy z ponad 100 lokalami w całej Polsce. Dążymy także do rozwoju nowych aspektów naszej działalności w celu dostarczania niestandardowej rozrywki do pubów, klubów i restauracji.

New Entertainment to

10 lat

Doświadczenia

100+ lokali

Współpracujemy z najlepszymi

100.000+

Stworzonych pytań

Nieskończone pokłady kreatywności
Zaufali nam
… i ponad 100 lokali gastronomicznych!