Organizacja wydarzeń

Bierzemy na siebie proces organizacji spotkań lub wyjazdów integracyjnych dla firm i nie tylko. Zajmujemy się także takimi wydarzeniami, jak koncerty czy stand-upy. Ponadto na podstawie PubQuizu stworzyliśmy dwie opcje rozgrywek, lecz dla osób prywatnych i grup zorganizowanych.

  • Koncerty / stand-upy
  • Spotkania integracyjne
  • QuizShow (dla firm)
  • Samodzielne Quizowanie

Sprawdź także nasz nowy projekt Quiz Meetup, w ramach którego możecie wziąć udział w niezapomnianych integracjach online!

https://quizmeetup.com/pl/

Koncerty / Stand-upy

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest zorganizować wydarzenie kulturalne – wiąże się to z wieloma elementami, na które nierzadko po prostu brakuje czasu. Koncerty to branża, która będzie żyła zawsze. Muzyka na żywo nadaje niesamowity klimat i buduje niepowtarzalną atmosferę. Ostatnie lata pokazują także, jak dużą popularnością cieszą się stand-upy. Dlaczego nie przeprowadzić go w Twoim lokalu lub dla Twojej firmy i nie rozbawić publiczności?

Niezależnie od tego czy posiadasz lokal gastronomiczny, czy planujesz takie wydarzenie np. dla swojej załogi – jesteśmy w stanie Tobie w tym pomóc lub zrobić to za Ciebie. Wspólnie możemy stworzyć nową jakość. Pozwoli to na przyciągniecie do lokalu nowych gości, zwłaszcza tych zainteresowanych kategorią wydarzenia.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

proces-planowania

Wspólne przejście przez proces planowania

nawiazanie-wspolpracy

Nawiązanie współpracy z zespołem/gwiazdą

wsparcie-techniczne

Wsparcie techniczne

kanalypromocyjne

Pomoc w rozpromowaniu wydarzenia

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Nic tak nie buduje atmosfery w zespole, jak wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne. Warto jednak zaaranżować je tak, aby zapadło ono w pamięci pracowników na bardzo długo.

Jeżeli chcesz zorganizować takie spotkanie, lecz:

  • ze względu na inne obowiązki nie masz na to czasu,
  • nie posiadacz ciekawego pomysłu na integrację,
  • masz zagwozdkę z oboma powyższymi punktami.

… to jesteś w odpowiednim miejscu. 🙂

Zgłoś się do nas, a razem wypracujemy najlepsze dla Was rozwiązanie, podczas gdy my zajmiejmy się formalnościami. Dojazdy, noclegi, atrakcje.. Naszym zadaniem jest ogarnięcie tego tak, aby uczestnicy Twojego spotkania lub wyjazdu byli jak najbardziej zadowoleni.

Na podstawie naszego najważniejszego produktu – PubQuizu, powstał pomysł organizacji podobnej rozgrywki, lecz dla firm i osób prywatnych.

Oferta NewEntertainment zawiera udostępnienie quizów do samodzielnego współzawodnictwa, a także QuizShow, czyli kompleksową aranżację rozgrywki quizowej wraz z prowadzącym.

Quizshow

QuizShow, w odróżnieniu od PubQuizu, to wydarzenie jednorazowe. Skierowane jest do firm i osób prywatnych, które chcą zapewnić niecodzienną rozrywkę pracownikom, klientom, gościom i znajomym podczas eventu, imprezy firmowej czy przyjęcia.

Gra polega na odpowiadaniu drużynowo na pytania z dziewięciu różnych kategorii wiedzowych (trzech multimedialnych i sześciu czytanych), które można wcześniej ustalić i dostosować do potrzeb klienta (np. pytania dotyczące firmy lub branży, którą się zajmuje). Dbamy o to, by QuizShow był postrzegany jako forma miłego spędzania czasu, a nie test sprawdzający posiadaną wiedzę. Pytania oraz kategorie są dobierane tak, aby każdy uczestnik znalazł w nich coś dla siebie.

Wiele pytań wymaga pracy zespołowej, co służy lepszemu poznaniu się członków drużyny. QuizShow jest doskonałym narzędziem budującym relacje międzyludzkie oraz wzmacniającym integrację. Pozwala ponadto poszerzać wiedzę, wykorzystuje umiejętności i zainteresowania osób biorących udział w Quizie, zachęca do współpracy i nawiązywania nowych znajomości.
QuizShow może być zorganizowany zarówno dla 10 jak i 200 osób. Przygotowujemy go uwzględniając indywidualne preferencje uczestników, aby wszyscy mogli aktywnie wspierać poczynania swojej drużyny i czerpać jednakową przyjemność z udziału w zabawie.

Quizshow to:

prowadzacy

Profesjonalny prowadzący

pytania

Pytania dostosowane do grupy

sprzet

Kompleksowa obsługa

fun_i_zabawa

Radość z zabawy

Samodzielne Quizowanie

Samodzielne Quizowanie to oferta przygotowania i dostarczenia materiałów potrzebnych do przeprowadzenia Quizu. Sprzedawane przez nas zestawy Quizowe służą do jednorazowej organizacji Quizu w lokalu lub podczas eventu (publicznego lub prywatnego). Oferta nie obejmuje naszego prowadzenia.

W skład zestawu wchodzą:

pytania-odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi
(w formie elektronicznej)

kategorie-multimedialne

Kategorie multimedialne
(filmy, slajdy, muzyka)

pytania

Karty do odpowiedzi

regulamin-zasady

Regulamin i zasady quizu

Jeżeli chcesz współpracować z nami przy organizacji dowolnego wydarzenia lub jesteś zainteresowany przeprowadzeniem u siebie QuizShow albo Samodzielnego Quizowania skontaktuj się z Kasią i ustal wszystkie szczegóły.

Katarzyna Urbańska
+ 48 536 555 500
Zaufali nam
… i ponad 100 lokali gastronomicznych!