Rozrywka dla lokali

Dzięki naszym formom rozrywki lokale gastronomiczne są w stanie przyciągnąć do siebie nowych klientów, którzy spędzą w nich czas dłużej i w nieznany dotąd sposób. Organizowane przez nas wydarzenia mogą być przeprowadzane cyklicznie lub jednorazowo.

  • PubQuiz
  • PubCrime
PubQuiz

PubQuiz swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jego głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W przeciwieństwie do quizów telewizyjnych, w PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

PubQuiz działa od 2010 roku, a obecnie prowadzimy rozgrywki w ponad 100 lokalach w ponad 30 miastach. Rocznie rozgrywamy około 4500 quizów, które odwiedza łącznie średnio 5 tysięcy uczestników tygodniowo. Nasze profile na Facebooku obserwuje codziennie około 17 tysięcy użytkowników.

Wprowadzenie PubQuizu do swojego lokalu rozszerzy ofertę lokalu o unikalną i systematyczną imprezę, która przyciąga klientów, tym samym zwiększając zyski. Jednocześnie lokal stanie się miejscem, w którym nie tylko można porozmawiać czy potańczyć, ale również poczuć ducha rywalizacji i zdobyć wiedzę.

Dlaczego warto wprowadzić PubQuiz do swojego lokalu:

Lokal, który z nami współpracuje, otrzymuje:

Profesjonalnego prowadzącego

Promocję w naszych kanałach
(FB, www)

Materiały promocyjne
(grafiki, plakaty, stendy)

Quizową społeczność

PubCrime

PubCrime to podobnie jak PubQuiz zespołowa gra pubowa, lecz nie polega ona na wiedzy, a na sprycie. Mamy do dyspozycji kilka stworzonych światów, w których zadaniem uczestników rozgrywki jest rozwikłanie zagadki kryminalnej. Charyzmatyczny prowadzący wprowadza gości lokalu w historię (za każdym razem jest ona inna). W tej grze kto pierwszy ten lepszy – liczy się szybkość odgadnięcia tajemnicy, jednak uczestnicy muszą być bardzo ostrożni, gdyż możliwości i schematów do wyboru jest bardzo dużo. Identycznie, jak w PubQuizie najlepsze drużyny otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe.

Współpracując przy PubCrime lokal otrzymuje:

prowadzacy

Charyzmatycznego prowadzącego

unikalna-historia

Unikatową historię

sprzet

Multimedia i slajdy

materialy-dla-uczestnikow

Materiały dla uczestników

Jeżeli chcesz wprowadzić PubQuiz lub PubCrime w swoim lokalu skontaktuj się z Adrianem i ustal szczegóły.

adi-293x300
Adrian Piechuta
+ 48 570 004 493
Zaufali nam
… i ponad 100 lokali gastronomicznych!